Autoalarm i zabezpieczenia antykradzieżowe

Firma Auto-Elektronika świadczy również kompleksowe usługi w zakresie montażu, demontażu oraz napraw systemów alarmowych w samochodzie. Serwisujemy również systemy Immobiliser oraz blokady odjazdu, zamki centralne i wiele innych.

Wszyscy zdajemy sobie sprawę, jak istotne jest niezawodne działanie systemów antykradzieżowych w aucie. Nasza wiedza, doświadczenie oraz profesjonalny sprzęt pozwalają na szybką i skuteczną naprawę tych elementów. Co istotne posiadamy wiedzę, która pozwala nam na naprawę systemów we wszystkich markach i modelach aut.

Korzystając z naszej oferty możecie mieć pewność, że podejdziemy do powierzonego nam zadania w sposób indywidualny. Każde zlecenie ma dla nas najwyższy priorytet. Możemy Państwu zaoferować szybką diagnostykę oraz trwałe usunięcie problemu. Jednocześnie proponujemy rzetelne doradztwo w zakresie wyboru optymalnego systemu alarmowego do Waszego auta.

Jeżeli w Twoim samochodzie wkystąpiła awaria systemu alarmowego, zamka centralnego bądź immobilisera, to powinieneś skontaktować się z firmą Auto-Elektronika z Katowic. Szybko, niedrogo i skutecznie rozwiążemy Twój problem!

OFERTA:
Montaż alarmu od 150zł
Alarm po sieci CAN (urządzienie+montaż) od 600zł
Ukryty przycisk od 150zł

auto alarm katowice

alarm samochodowy katowice
alarmy samochodowe katowice

Alarmy samochodowe Katowice

usterka elektroniczna firma auto-elektronika elektronika samochodowa mierniki elektryczne naprawa samochodu