Diagnozowanie sondy lambda

Nawet typowe usterki potrafią przyczynić się do wielu kłopotów. Częstą awarią o charakterze elektronicznym jest błąd sondy Lambda. Niesie ona za sobą dosyć przykre konsekwencje. Usterka tego podzespołu powoduje przejście samochodu w „awaryjny tryb pracy”. Przejawia się on podawaniem bogatszej mieszanki paliwa, a tym samym dużo wyższym spalaniem. To z kolei oznacza większe wydatki na stacji benzynowej.

Serwis Auto-Elektronika oferuje szybką i skuteczną diagnostykę oraz naprawę sondy Lambda. Jesteśmy w stanie, w krótkim czasie, wykryć typowe usterki tego podzespołu.

Należą do nich:
- problemy z kablem oraz wtyczką,
- zardzewiałe styki,
- zagięta sonda,
- zaburzenia pracy wynikające z wieku podzespołu.

Duże doświadczenie oraz dostępne narzędzia pozwalają nam na szybkie wykrycie usterki. Dzięki temu możliwa staje się skuteczna naprawa lub wymiana wadliwego elementu.

Do każdego samochodu podchodzimy w sposób indywidualny. Nie uznajemy typowych rozwiązań. Nasza diagnoza zawsze jest celna i kończy się szybką naprawą, która nie generuje niepotrzebnych kosztów. Zachęcamy zatem do bezpośredniego kontaktu i umówienia się na wizytę w naszym warsztacie.

Diagnostyka sondy lambda 30zł

sonda lambda

sczytanie błędów silnika

diagnostyka silnika
elektronika naprawa

NASZ WARSZTAT

usterka elektroniczna firma auto-elektronika elektronika samochodowa mierniki elektryczne naprawa samochodu