Serwis immobilizerów - naprawa i usuwanie

Jeżeli masz wrażenie, że w Twoim aucie występuje problem z immobilizerem, to nie zwlekaj ani chwili tylko skontaktuj się z nami. Auto-Elektronika to grupa fachowców, którzy szybko i skutecznie rozwiążą Twój problem.

Jeśli zaobserwowałeś, że:
- silnik auta odpala na 1-2 sekundy po czym gaśnie,
- występują poważne problemy z odpaleniem silnika,
- zapala się (mruganie lub sygnał ciągły) lampka kontrolna immobilisera,
to z dużym prawdopodobieństwem przyczyny należy szukać właśnie w awarii immobilisera.

Auto-Elektronika to zakład wyposażony w profesjonalny sprzęt. Dzięki temu możemy Ci dać gwarancję poprawnie wykonanej usługi. Warto wiedzieć, że awaria tego właśnie elementu jest szalenie trudna do naprawy i wymaga ogromnej wiedzy oraz doświadczenia. Warunkiem koniecznym udanej reperacji jest także nowoczesny sprzęt. Wszystkie te kryteria spełnia prowadzony przez nas warsztat.

Bez trudu zdiagnozujemy uszkodzenia bloku IMMO takie jak:
- brak synchronizacji kluczyków,
- uszkodzenie oprogramowania,
- uszkodzenie sterownika komputera w aucie.

Oprócz postawienia trafnej diagnozy jesteśmy w stanie szybko i skutecznie usunąć usterkę. To chyba wystarczająca rekomendacja i zachęta do skorzystania z naszej oferty.

kluczyki samochodowe

naprawa immobilizer

diagnostyka silnika

NASZ WARSZTAT

usterka elektroniczna firma auto-elektronika elektronika samochodowa mierniki elektryczne naprawa samochodu Zapraszmy osoby ze Śląska, Katowice, Chorzów, Ruda Śląska, Mikołów, Siemianowice, Mysłowice, Bytom, Zabrze, Gliwice, Łaziska, Czeladź, Będzin, Sosnowiee.