Naprawa i dorabianie kluczyków samochodowych

Wiele osób nie zdaje sobie sprawy jak istotnym elementem auta jest kluczyk. Brak lub uszkodzenie tego elementu w praktyce unieruchamia nasz samochód. Dlatego właśnie firma Auto-Elektronika wprowadziła do zakresu oferowanych usług szereg napraw związanych z tym elementem.

Specjalizujemy się przede wszystkim w kopiowaniu, kodowaniu oraz programowaniu kluczyków jak również pilotów samochodowych. Obsługujemy auta wyposażone w system Immobiliser. Marka i model samochodu nie stanowią dla nas żadnego problemu. Doświadczenie, umiejętności oraz odpowiednie zaplecze techniczne pozwala nam podejmować się najtrudniejszych wyzwań.

Stworzony przez nas park maszynowy obejmuje m. in. maszyny i urządzenia kodujące najnowszej generacji. Ponadto posiadamy na wyposażeniu przystawki do dorabiania kluczy pionowych i poziomych.

Korzystając z naszej oferty możecie Państwo liczyć na ekspresową i profesjonalną pomoc. W tego typu awariach szybkość działania jest najbardziej pożądana przez naszych Klientów. Auto-Elektronika, oprócz sprawnej naprawy, jest w stanie zaproponować także konkurencyjne ceny. To bardzo mocne argumenty za wyborem naszej oferty.

kluczyki samochodowe

regeneracja sterownika silnika
serwis elektoniki samochodowej

NASZ WARSZTAT

usterka elektroniczna firma auto-elektronika elektronika samochodowa mierniki elektryczne naprawa samochodu