Serwis DPF i FAP Katowice, Śląsk

Firma Auto-Elektronika zajmuje się naprawami błędów związanych z układami samochodu.

Firma z którą współpracujemy: Auto-Klinika posiada najnowsze urządzenie wyprodukowane w 2017 roku do czyszczenie całego układu spalania w szczególności filtry DPF, które przez złą jakość paliwa są zapychane nagarem.
www.auto-klinika.pl


Serwis Auto-Elektronika to zespół fachowców, którzy w mgnieniu oka są w stanie usunąć każdą usterkę w Twoim samochodzie. Jednym z elementów naszej oferty jest naprawa filtrów DPF oraz FAP w Katowicach. Tego typu operacje muszą być wykonywane z niezwykłą starannością i precyzją. Każdy błąd może zakończyć się tutaj poważną awarią, która pociągnie za sobą kolejne naprawy i dodatkowe koszty. Brak odpowiednich kwalifikacji i niedbałość o szczegóły mogą przysporzyć właścicielowi pojazdu sporych problemów. Nasi fachowcy z pewnością nie dopuszczą do takiej sytuacji. Obsługujemy klientów z całego Śląska, głównie Katowice.

Nasza oferta obejmuje zmianę oprogramowania w ECU, a w konsekwencji całkowite wyłączenie obsługi FAP/DPF w sterowniku silnika. Procedurę tą wykonujemy zarówno przez złącze OBDII jak i programowanie sterownika na stole. Jesteśmy w stanie wykonać daną usługę dla większości modeli samochodów. Doskonałe wyposażenie naszego warsztatu pozwala nam także na obsługę większości komputerów (Bosch, Siemens, Denso, Delphi, Marelli).

Do każdego zlecenia staramy się podchodzić w sposób indywidualny. Dzięki wielkiej dbałości o szczegóły, precyzji oraz rzetelności spełniamy oczekiwania najbardziej wymagających Klientów.

sczytanie błędów silnika

diagnostyka silnika

NASZ WARSZTAT

czyszczenie dpf katowice, czyszczenie dpf śląsk usterka elektroniczna firma auto-elektronika elektronika samochodowa mierniki elektryczne naprawa samochodu