Diagnostyka i naprawa silników Diesla oraz benzynowych

Serwis Auto-Elektronika, przy współpracy z warsztatem Auto-Klinika, pragną zaoferować Państwu kompleksowe naprawy silników benzynowych oraz diesla. Duże doświadczenie, wiedza i zaplecze techniczne pozwalają nam wykonywać szereg usług w tym zakresie.

Nasi specjaliści z chęcią podejmą się zleceń dotyczących zarówno silników benzynowych jak i aut z napędem diesla. W zakres oferowanych usług wchodzi szczegółowa diagnostyka jednostki napędowej, analiza przyczyn awarii oraz szybkie i skuteczne usunięcie problemu. Nasze działania mają na celu nie tylko doraźne działanie, ale przede wszystkim trwałe usunięcie problemu. Dzięki temu macie pewność, że po wizycie u nas Wasz samochód będzie pracował niezawodnie przez długi czas.

Nasz warsztat specjalizuje się w serwisowaniu silników diesla. Zakres oferowanych usług obejmuje przede wszystkim regenerację, naprawę, testowanie oraz czyszczenie wtryskiwaczy, pompo-wtryskiwaczy i pomp wtryskowych. Co istotne serwisujemy pompy wtryskowe wszystkich typów w tym:
- mechaniczne (czopikowe),
- jednosprężynowe,
- dwusprężynowe,
- stopniowe,
- sprężynowe elektroniczne,
- pompowtryskiwaczy,
- common rail (BOSCH, DELPHI, SIEMENS, DENSO).

Szybko, tanio i skutecznie zajmiemy się diagnostyką oraz naprawą jednostki napędowej w Twoim samochodzie.

naprawa samochodu

naprawa elektryczna viper

naprawa wtrysków

auto elektronika katowice

NASZ WARSZTAT

usterka elektroniczna firma auto-elektronika diagnostyka silnika elektronika samochodowa stanowisko serwisu elektronicznego mierniki elektryczne sterownik silnika opel