FIRMA

firma auto-elektronika

ul. Piwna 28,
430-190 Mikołów
Tel. 513 605 605

O NAS

AUTO-ELEKTRONIKA ISTNIEJE OD 2000 roku


Wieloletnie doświadczenie, ogromna wiedza oraz zaangażowanie w wykonywaną pracę pozwalają nam na skuteczną i szybką realizację zleceń od Klientów z Katowic, Mikołowa, Zabrza oraz Łazisk.
Specjalnością naszej firmy jest przede wszystkim serwis elektroniki i elektryki samochodowej, również z dojazdem do klienta w Katowicach, Mikołowie, Zabrzu. Oferowane przez nas usługi to alternatywa dla drogich, autoryzowanych punktów. Od lat współpracujemy z serwisem mechaniki samochodowej Auto-Klinika oraz hurtownią PC-Kliper, która dostarcza nam wysokiej klasy podzespoły elektroniczne. To sprawia, że jesteśmy w stanie zaproponować naszym Klientom w pełni kompleksową i rzetelną obsługę.
Doskonale zorganizowane zaplecze, bogaty asortyment układów scalonych oraz zgrany zespół fachowców dają gwarancję szybkiej i skutecznej naprawy. W pracy wykorzystujemy wyłącznie najnowsze zdobycze techniki. Dzięki temu jesteśmy w stanie zdiagnozować i naprawić najbardziej zaawansowane podzespoły.
Jeżeli szukacie Państwo serwisu, który łączy w sobie profesjonalizm, fachowość oraz konkurencyjne stawki cenowe, to nasza oferta z pewnością okaże się dla Was atrakcyjna.
Wykorzystywany sprzęt firmy TEXA oraz wysokiej jakości mierniki do diagnozowania usterek elektronicznych.

Warsztat samochodowy

Nasz serwis to nie tylko zgrany i doświadczony zespół, ale także doskonale przygotowane zaplecze techniczne. Dla Klientów przygotowaliśmy stanowiska warsztatowe. Są one dostosowane do naprawy samochodów osobowych oraz ciężarowych, o wysokości do 3,8 m. Dzięki temu nasza oferta dociera do szerszego grona Odbiorców.
Ścisła współpraca z serwisem Auto-Klinika sprawia, że możemy zaproponować naszym Klientom również naprawy mechaniczne. Serwis Auto-Elektronika to kompleksowa i fachowa obsługa. Już teraz możecie przekonać się o tym osobiście. Serdecznie zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług.

WSPÓŁPRACA

Firma AUTOAKU, która oferuje akumulatory w dobrych cenach z darmowym dojazdem w Katowicach www.AUTOAKU.pl

Firma AUTOGAZOWNIK, która montuje i serwisuje instalacje gazowe w samochodach.
www.AUTOGAZOWNIK.pl

Firma AUTOLAKIERNIK, która oferuje naprawy powypadkowe i serwis lakierniczo-blacharski samochodu w Katowicach www.AUTOLAKIERNIK.plelektronika samochodowa

NASZ TEAM

elektronika samochodowa